r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wyszukiwarka książek w Windows Live

Strona główna Aktualności

Microsoft powoli uruchamia wyszukiwarkę książek - odpowiedź na Google Book Search. W tej chwili wydawcy i autorzy książek mogą je wysyłać do Microsoftu, możliwość przeszukiwania dla użytkowników pojawi się później.

W programie Windows Live Book Publisher mogą wziąć udział autorzy i wydawcy. Książki trzeba wysłać do Microsoftu pocztą, gdzie zostaną zeskanowane. Microsoft nie odsyła ich ale archiwizuje. Książki muszą mieć identyfikator ISBN. Możliwość wysyłania książek w postaci elektronicznej pojawi się później. Windows Live Book Publisher Program jest darmowy zarówno dla wydawców i autorów jak i użytkowników. Książki do skanowania można przysyłać z dowolnych krajów ale muszą być w języku angielskim. Jeśli zostaną nadesłane książki wydane w innych językach będą one przechowane do przyszłego użycia. Poza tym książki nie mogą zawierać nienawiści, fanatyzmu, rasizmu i innych nielegalnych treści. Ponadto Microsoft zastrzega sobie prawo do usunięcia z bazy dowolnej książki.

Wiecej informacji można uzyskać na witrynie Windows Live Search Books Publisher

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.