Wyszukiwarka plików z muzyką

Strona główna Aktualności

O autorze

Od czwartku Yahoo udostępniło testową wersję nowej usługi, umożliwiającej użytkownikom przeszukiwanie ponad 50 milionów plików audio dostępnych w internecie. Użytkownik może wybrać jedną z kategorii wyszukiwania: muzykę, wywiady, efekty dźwiękowe lub internetowe publikacje dźwiękowe Podcast.

Usługa dostępna jest pod adresem audio.search.yahoo.com. Jej uruchomienie ma dopomóc Yahoo w przyciągnięciu większej liczby internautów do ich internetowego sklepu z muzyką, jak również ma być bronią w walce z głównym konkurentem Google. Być może jest to dobry trop, gdyż jak na razie Google podobnej usługi nie oferuje.

Wyszukiwarka Yahoo oferuje użytkownikom możliwość odtworzenia próbek plików audio oraz podaje linki do stron internetowych, skąd można pobrać pełne nagranie. Wśród wyświetlanych sprzedawców muzyki online znajdują się m. in. Napster, RealNetworks oraz oczywiście Yahoo.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie