reklama

Wyszukujemy się z paska przeglądarki

Strona główna Aktualności

O autorze

Oprócz standardowych niespodzianek weekendowych - gry na weekend oraz nowego odcinka przygód pirata - przygotowaliśmy tym razem jeszcze jedną, wtyczkę pozwalającą wygodnie przeszukiwać dobreprogramy z poziomu okienka szybkiego wyszukiwania dostępnego w wielu nowoczesnych przeglądarkach.

Dodatek przygotowaliśmy według specyfikacji OpenSearch, powinien zatem działać zarówno z Internet Explorerem 7, jak i Firefoksem 2 oraz nowszymi i nie tylko. Funkcjonalność ta powinna zostać automatycznie wykryta przez obsługujące ją przeglądarki - po wczytaniu strony i rozwinięciu menu z dostępnymi dostawcami wyszukiwania pojawia się wtedy opcja Dodaj dobreprogramy.

Zachęcamy do korzystania bezpośrednio z tego mechanizmu, codziennie staramy się by nasza baza starannie selekcjonowanego i aktualizowanego oprogramowania spełniła wszystkie potrzeby szukających najnowszych wersji znanych bądź dopiero odkrywanych aplikacji.


Aktualizacja, 02.03.2008, 11:54

Zlikwidowaliśmy problem z obsługą dodatku przez niektóre wersje Internet Explorera, może to jednak wymagać odświeżenia (F5) witryny.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama