r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wytypuj wynik meczu Polska-Czechy i jedź na HotZlot 2012!

Strona główna Aktualności

O autorze

Dwa remisy już za nami, trzeciego nam nie potrzeba. Jutro, decydujące o awansie do ćwierćfinału, spotkanie Polaków na Euro. Większość z nas mecze przeżywa bardzo intensywnie co widać choćby po statystykach wykorzystania komunikatorów i.. mediów ;) Czas więc na trzecią odsłonę naszej zabawy, typujmy wynik kluczowego spotkania naszych reprezentantów.

Aby wziąć udział w zabawie trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem portalu, ustawić skórkę profilu/bloga na specjalnie przygotowaną "Euro" oraz wytypować wynik spotkania Polska-Czechy, które odbędzie się jutro o godz. 20.45 we Wrocławiu. Każdy kto poprawnie wytypuje wynik, a na jego profilu pojawi się skórka "Euro" weźmie udział w losowaniu wejściówki na HotZlot 2012 - imprezę może trochę mniejszą niż Euro, ale niemniej porywającą :) Osoby, które nie mogą wybrać się na HotZlot, oraz osoby niepełnoletnie w przypadku wygranej otrzymają od redakcji zestaw gadżetów.

Zapraszamy do zabawy, typujcie wynik, powodzenia!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.