r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wytypuj wynik meczu Polska-Grecja i jedź na HotZlot 2012!

Strona główna Aktualności

No i stało się, Euro 2012, największa impreza jaką kiedykolwiek zorganizowano w Polsce rozpoczyna się już dziś. Co ta ma wspólnego z portalem dobreprogramy? Niby nic, ale przecież kibicować naszym orłom będziemy :)

Nie sposób nie uczcić tak wyjątkowego wydarzenia, dziś zapewne nasza oglądalność spadnie, ale rywalizować z inauguracyjnym meczem nie zamierzamy. Proponujemy więc wszystkim naszym czytelnikom, a zarazem kibicom naszej reprezentacji zabawę w typowanie wyniku.

Aby wziąć udział w zabawie trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem portalu, ustawić skórkę profilu/bloga na specjalnie przygotowaną "Euro" oraz wytypować wynik spotkania Polska-Grecja, które odbędzie się dziś o godz. 18.00 w Warszawie. Każdy kto poprawnie wytypuje wynik, a na jego profilu pojawi się skórka "Euro" weźmie udział w losowaniu wejściówki na HotZlot 2012 - imprezę może trochę mniejszą niż Euro, ale nie mniej porywającą :) Osoby, które nie mogą wybrać się na HotZlot, oraz osoby niepełnoletnie w przypadku wygranej otrzymają od redakcji zestaw gadżetów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.