r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wywiad z Bartoszem Gulikiem

Strona główna Aktualności

W portalu Windows2003.pl opublikowany został bardzo ciekawy wywiad z Bartoszem Gulikiem, który w polskim oddziale Microsoft zajmuje się lokalizacją oraz dostosowaniem Windows do wymogów polskich użytkowników. Chodzi tutaj nie tylko o proces tłumaczenia, ale także o funkcje i dodatki przewidziane szczególnie z myślą o polskim rynku (takich dodatków w tej chwili jeszcze nie ma i to właśnie praca Bartosza Gulika na tym relatywnie nowym stanowisku może to zmienić). Pan Bartek jest dodatkowo kontaktem polskim dla grupy tworzącej Windows w Redmond, przekazującym wszelkie informacje potrzebne do zwiększenia doświadczenia naszych użytkowników z Windowsem.

Portal oferuje również unikalną możliwość zadania Bartoszowi Gulikowi własnych, dodatkowych pytań. Propozycje można nadsyłać na adres redakcja(NA)windows2003.pl - jak tylko zostanie zebranych kilka interesujących tematów, redakcja postara sie uzupełnić o nie wywiad.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.