Wywiad z siedziby AVG - także w HD!

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma AVG Technologies bez wątpienia kojarzy się całkiem sympatycznie - w końcu, to jeden z nielicznych producentów oprogramowania antywirusowego, który udostępnia swój produkt za darmo w polskiej wersji językowej dla użytkowników domowych. Mało tego, jako jeden z nielicznych w swojej ofercie ma także rozwiązania dla użytkowników Linuksa.

Nic dziwi zatem, że produkty AVG cieszą się uznaniem użytkowników z wielu powodów, nie tylko małej zasobożerności. Jeśli przyjrzeć się temu wszystkiemu z boku, łącznie z witryną firmy, odnieść można wrażenie że stoi za tym duża, amerykańska korporacja. W rzeczywistości AVG Technologies to firma faktycznie niemała i globalna, ale geograficznie i mentalnie bardzo nam bliska. Stworzyli ją pasjonaci z Czech, którzy do tej pory pracują w Brnie nad rozwojem produktów i którzy zaprosili nas po sąsiedzku na wizytę w swojej siedzibie i... oczywiście na czeskie piwo.

Zapraszamy na Wywiad z Karelem Oblukiem z AVG Technologies.

Wywiadem psujemy trochę niespodziankę, o której będziemy pisać lada moment - od ponad miesiąca pracujemy nad przeniesieniem serwisu na zupełnie nowe serwery wpięte do szczególnego miejsca, skąd do wielu użytkowników w Internecie będziemy mogli wysyłać dane praktycznie bez ograniczeń w przepustowości. Szczegółami pochwalimy się w tygodniu, póki co zdradzimy tylko że nasz magazyn danych pracuje już w oparciu o nową infrastrukturę, dzięki czemu wywiad po raz pierwszy w historii dobrychprogramów możemy udostępnić Wam także w rozdzielczości HD!

© dobreprogramy
s