X Speed Race

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

X Speed Race to bardzo wciągające wyścigi komputerowe, które mocno przypominają kolejne odsłony Need for Speed. Twórcy postanowili pokazać, że nie trzeba inwestować morza pieniędzy w projekt, by ten prezentował się odpowiednio porządnie graficznie, a przy tym dostarczał wysokiej jakości rozrywki. Najbardziej cieszy duża szczegółowość dostępnych samochodów, wzorowanych na autentycznych autach z całego świata.

Doszukacie się tu wizualnych podobieństw do modeli z tak uznanych stajni jak Porsche, Lamborghini czy Ferrari. Dla wielbicieli policji, w opcji jest nawet wóz stróżów prawa. Samochodów jest do wyboru sporo, w większości przypadków istnieje też możliwość modyfikacji koloru karoserii. Wyścigi odbywają się na wielu fikcyjnych trasach, które wymagają jednak od gracza niemałej zręczności. Model jazdy jest satysfakcjonujący.

Warto pamiętać o skrótach klawiszowych. V na klawiaturze odpowiada za zmianę widoku, zaś O stanowi skrót do opcji. Przed rozpoczęciem zmagań w jednym z trybów, wypada dobrać ilość rywali na torze (do 7), liczbę okrążeń, poziom trudności, a przy okazji również wyregulować jakość oprawy, jeśli gra na starszym komputerze nie działa płynnie. Wskażecie także utwór, który przygrywał będzie w trakcie kolejnych zmagań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!