X-Bomber 0.84d

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

X-Bomber to darmowa kosmiczna strzelanka w starym stylu, idąca śladami takich hitów jak niezapomniany Raptor czy Tyrian. Inspiracją do powstania tej bezpłatnej propozycji była japońska bajka z kukiełkami, opowiadająca o ostatniej nadziei ludzkości w walce z potężnym wrogiem, tytułowej jednostce o ogromnej sile ognia. Nie trzeba znać wydarzeń z serialu. Rozgrywka sprowadza się do eliminowania kolejnych wrogów.

Lecimy stale do góry, roznosząc w pył jednostki nieprzyjaciół. Należy mieć zawsze na względzie poziom osłon, pancerza oraz energii broni. Statki posiadają kilka trybów ataku, przydatnych w różnych sytuacjach. Przykładowo na wielkie, ale wolne obiekty najlepiej działają lasery, a szybkich nieprzyjaciół skuteczniej zniszczą słabe, ale samonaprowadzające się wiązki. Do wykonania dostajemy szereg różnorodnych misji.

Gra oferuje bardzo dobrej jakości, szczegółową grafikę, a także wpadające w ucho udźwiękowienie. Oko cieszą liczne efekty wizualne. Jest tutaj oczywiście system zbierania po drodze dopalaczy ofensywnych i defensywnych. Czasami na ekranie dzieje się aż za dużo, ale ma to tylko na celu utrzymanie czujności gracza. Przez lata X-Bomber zdołał zgromadzić wokół siebie niemałą społeczność wiernych fanów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!