XII edycja konferencji Network GigaCon już za tydzień

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

31 maja w Warszawie odbędzie się XII edycja Network GigaCon, jednej z największych i zarazem bezpłatnych konferencji sieciowych w Polsce.

Podczas Network GigaCon 2011 tradycyjnie prezentowane będą technologie, produkty i usługi do budowania nowoczesnych sieci informatycznych. Tematyka konferencji obejmuje takie zagadnienia jak infrastruktura sieciowa, komunikacja bezprzewodowa, bezpieczeństwo sieci, transmisja głosu i danych, konwergencja sieci, zarządzanie i optymalizacja sieci. Szczegółową agendę można znaleźć na stronach organizatorów.

Konferencja odbędzie się w hotelu Courtyard by Marriott przy ul. Żwirki i Wigury 1. Udział w spotkaniu jest bezpłatny - wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Wszelkie informacje znaleźć można na stronie konferencji.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji