XM Solitaire

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pasjans na komputerze to dla wielu fanów PC pozycja obowiązkowa, a najlepiej kilka pasjansów. Darmowe XM Solitaire jest kolekcją przeszło 200 wariantów rozdań w różnorakich konfiguracjach, która powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednych miłośników kart. Każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie, szczególnie wtedy, gdy szuka odmiany od wieloletniego uzupełniania ciągle tak samo rozłożonych stert.

Ekran wyboru gry prezentuje na miniaturce rozłożenie poszczególnych kart, żeby gracz mniej więcej kojarzył, o co chodzi. Dla dostępnych wersji pasjansa dodatkowo można podejrzeć skrócone zasady. Rozgrywka obsługiwana jest oczywiście myszką, używaną do przenoszenia kart na wybrane kupki. W przypadku zablokowania się, istnieje opcja cofnięcia albo powtórzenia ruchu. Da się także poprzestawiać karty np. lustrzanie.

XM Solitaire oferuje różnorodne graficznie motywy, które zmienia się w ustawieniach. Osobno istnieje możliwość dobrania tekstury pleców kart. Kiedy z komputera korzysta wielu użytkowników, przydatna na pewno okaże się opcja ich przełączania. Profile każdego zapisywane są w formie plików, do wyboru potem. Gra gromadzi też statystyki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!