r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

XML Notepad 2007 2.5

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Najnowsza wersja darmowego programu przeznaczonego do tworzenia od podstaw oraz edycji gotowych plików XML (Extensible Markup Language). Aplikacja oferuje dobre wsparcie dla dokumentów XML umożliwiając ładowanie pliku o wielkości 3 MB w czasie jednej sekundy. Posiada wbudowane narzędzie do porównywania zawartości plików i przeglądarkę HTML oparty na silniku Internet Explorer, umożliwia edycję całego dokumentu w tak zwanych drzewkach oraz wyszukiwanie i podmianę z użyciem wyrażeń regularnych. W stosunku do poprzednich wersji XML Notepad 2007 wspiera obsługę ładowania implementacji IXmlBuilder i IXmlEditor, dodano również standardowo przekształcenia XSL. Bardzo przydatną funkcją aplikacji jest obsługa drag&drop umożliwiająca szybkie przechodzenie pomiędzy różnymi plikami.

Uwaga!

Program wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 2.0 lub nowszej. .NET Framework 2.0 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 26.03.2009 21:49

Szkoda że nie jest po polsku

  #3 07.09.2007 11:01

Nie dziwię się, że MS daje to za darmo. Hehe.

  #2 03.07.2007 18:11

przydałaby sie polska wersja językowa...

  #1 23.11.2006 19:10

Nazwa Notepad jest myląca. W przeciwieństwie do standardowego, systemowego edytora, ten jest strasznie wolny.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.