XMeters XMeters 1.0.103.0

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

XMeters to program działający głównie w formie paska zadań widocznego tuż obok zasobnika systemowego Windows, który wyświetla przydatne statystyki związane z procesorem, pracą dysku twardego, połączeniem sieciowym i zużyciem pamięci operacyjnej.

Po uruchomieniu użytkownik może zadecydować, czy informacje gromadzone przez XMeters mają zostać wyświetlane na pasku zadań, czy też w głównym oknie programu. Generalnie jednak narzędzie stworzono po to, by pełniło tę pierwszą funkcję. W ten sposób nie musimy przełączać się między innymi aplikacjami, gdyż wszystkie dane mamy na wyciągnięcie ręki.

XMeters jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możemy sami zdefiniować, jakie wartości i w jakiej formie mają być przedstawione na pasku zadań (słupki, wykresy kołowe lub informacja tekstowa w dowolnym kolorze spośród całej palety barw). Istnieje także możliwość ustawienia częstotliwości odświeżania informacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!