X-Moto 0.5.11

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

X-Moto to darmowa alternatywa dla słynnej Elastomanii - ostrej jazdy motorem krosowym w wydaniu 2D. Platformówka prezentuje ogromną liczbę różnego rodzaju układów z uwzględnieniem zróżnicowanego stopnia trudności. Przy pomocy kursorów sterujemy motocyklem w taki sposób, by na każdej konkretnej mapie, w jak najszybszym czasie pozbierać wszystkie porozrzucane przedmioty (zazwyczaj są to truskawki;-)). Każdy układ należy zakończyć dotarciem do białego kwiatka.

Największą frajdą w X-Moto jest pokonywanie przeszkód, które zdają się być nie do przejścia. Dzieje się tak, ponieważ gra, mimo iż zdominowana na elementy zręcznościowe, oferuje również wątki logiczne. Niejednokrotnie przyjdzie nam spędzić dłuższe chwile zastanawiając się nad optymalnym sposobem dotarcia do mety.

Na stronie projektu zamieszczono listę z najlepszymi wynikami dla każdej mapy, dodatkowe trasy oraz edytor tworzenia własnych układów.


Minimalne wymagania systemowe:

- procesor 500 MHz
- pamięć 64 MB RAM
- karta graficzna nVidia GeForce 32 MB
- 12 MB wolnego miejsca na dysku twardym


Uwaga:

Na stronie producentów dostępna jest również wersja dla systemu Linux i Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!