XPS-to-PDF Lite XPS-to-PDF Lite 2.4.2

Strona główna Mac Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program

XPS-to-PDF to bardzo prosty, szybki i dokładny konwerter plików XPS i OXPS do bardziej uniwersalnego formatu PDF, a także do formatów graficznych i tekstowych. Program nie jest przeglądarką plików tego typu.

XPS-to-PDF bezproblemowo odczytuje pliki zgodne ze specyfikacją XMLPaper (XPS) oraz Open XML Paper (OXPS) i pozwala je przekonwertować do innych formatów. Srony dokumentów można zapisać jako obrazy JPG, PNG, TIFF, TIFF z warstwami i BMP. Można również zapisać dokumenty PDF, w pełni wektorowe.

Z dokumentów można też wydobyć sam tekst i zapisać w formacie TXT (kodowanie UTF-8 lub UTF-16), oraz same grafiki i zapisać je w formatach JPEG, JPEG2000, PNG, TIFF i BMP.

Program doskonale sprawdza się w przetwarzaniu masowym. Do kolejki można dodawać foldery wraz z podfolderami, które zostaną odczytane.

Podczas konwersji program zachowuje nie tylko formatowanie tekstu i grafiki, ale też łącza, linki na zewnątrz, spisy treści i zakładki. Do nowych dokumentów w miarę możliwości przeniesione zostaną też metadane.

CPS-to-PDF Lite odczytuje tylko pierwsze 10 stron dokumentu lub tylko połowę, zależnie od tego, która liczba będzie mniejsza. By konwertować całe dokumenty, trzeba kupić pełną wersję programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!