X-Setup Pro 9.2.100

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

X-Setup Pro to potężne narzędzie do usprawniania (tak zwanego tweakowania) pracy systemów z rodziny Windows poprzez edycję zaawansowanych i często ukrytych głęboko w rejestrze funkcji i ustawień. Program pozwala na wykonanie setek zmian, pogrupowanych dla wygody w kategorie.

Za pomocą tego narzędzia dokonamy zmian w praktycznie każdym systemie Windows, poczynając od naprawdę starych edycji pokroju Windows XP, aż do nowszych systemów od Microsoftu. X-Setup Pro po uruchomieniu trybu klasycznego pozwala na wgląd w wiele opcji normalnie ukrytych w systemowym rejestrze, które dla potrzeb użytkownika zostały posegregowane w wymownie nazwane kategorie, takie jak Internet, Hardware, czy też Appearance. Zagłębiając się w głąb poszczególnych gałęzi docieramy do konkretnych opcji, a tych są naprawdę setki.

Obsługa programu jest całkiem intuicyjna, jak na tak zaawansowaną aplikację. Z głównego okna możemy wywołać klasyczny edytor ustawień systemowych, wyszukiwarkę konkretnych ustawień przeznaczoną dla bardziej zaawansowanych użytkowników oraz przywrócić ustawienia w przypadku niepożądanych efektów. Z poziomu X-Setup Pro mamy także łatwy dostęp do wielu narzędzi systemowych z poziomu osobnej zakładki.

Uwaga!

  • Z racji tego, że program nie jest już rozwijany, stał się on dostępny jako aplikacja darmowa i nikt nie ma prawa pobierać za nią opłat.
  • W razie konieczności można posłużyć się kluczem rejestracyjnym: XSA092-11TA9R-8K12YT
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!