XVM: eXtended Visualization Mod 8.6.8

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

XVM: eXtended Visualization Mod to bez wątpienia najpopularniejsza i darmowa modyfikacja przeznaczona do symulatora czołgów World of Tanks. Pozwala ona dowolnie dostosowywać większość aspektów wizualnych rozgrywki a o jej możliwościach świadczyć może fakt, że na całym świecie korzysta z niej aktywnie przeszło 3,7 miliona graczy.

Dziennik uszkodzeń w czasie rzeczywistym

Jednym z najbardziej pożądanych elementów opisywanego moda jest dziennik uszkodzeń (HitLog), który na żywo prezentuje graczowi informacje o uszkodzeniach podczas bitwy. Twórcy zadbali, aby był on w pełni konfigurowalny. Podstawowa znajomość HTML-a i wykorzystanie różnych makr pozwala nam niemal dowolnie spersonalizować dziennik do własnych potrzeb.

Ekran ładowania z przydatnymi statystykami

XVM dla World of Tanks rozbudowuje ekran ładowania gry o zestaw użytecznych statystyk, zarówno naszej, jak również przeciwnej drużyny. Znajdziemy tutaj również informacje o odbytych wcześniej bitwach. Wszystkie te dane pozwolą m.in. zaplanować wstępną strategię rozgrywki jeszcze przed jej rozpoczęciem. Podobnie jak w dzienniku uszkodzeń, tak również tutaj użytkownik może personalizować aspekty wizualne tego elementu.

Pozostałe udogodnienia dla gracza

Poza opisanymi udogodnieniami XVM pozawala na modyfikowanie znaczników pojazdów (OverTargetMarkers), manipulowanie ikonami Szóstego zmysłu, modyfikowanie panelów graczy, tabel statystyk i wprowadza ikony klanu oraz gracza, a także minimapę.

Kluczowe cechy moda XVM:

  • darmowa modyfikacja dla World of Tanks o otwartym kodzie źródłowym
  • dostosowywanie znaczników pojazdów
  • dziennik uszkodzeń w czasie rzeczywistym
  • ikony umiejętności Szósty zmysł
  • konfigurowalne panele graczy
  • statystyki podczas ładowania gry
  • ikony klanu i gracza

Uwaga!

  • Aktualna wersja modyfikacji XVM: eXtended Visualization Mod kompatybilna jest z grą World of Tanks 1.8.0.0.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!