XXCLONE 2.08.8

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

XXCLONE jest darmowym (do zastosowań domowych) i funkcjonalnym oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych wskazanych przez użytkownika partycji. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być do klonowania partycji z systemem Windows w trakcie jego działania.

Narzędzie dysponuje funkcjami, które umożliwiają zarówno stworzenie pełnej kopii zapasowej partycji, aktualizowanie już istniejących backupów o zmodyfikowane dane, jak również transferowanie jedynie rejestru systemowego bez przenoszenia plików. Bazuje ono na zaawansowanym i autorskim algorytmie HyperSync, zapewniającym dużą szybkość działania podczas wykonywanych okresowo kopii. Program wspiera najpopularniejsze systemy plików (FAT oraz NTFS), obsługując przy tym nośniki danych oparte o interfejsy IDE, SATA, SCSI, USB i FireWire.

Zastosowań XXCLONE jest naprawdę wiele. Z pewnością doskonale nadaje się ono do przenoszenia systemu Windows po zakupie nowego dysku twardego, umożliwiając klonowanie wszystkich plików systemowych, zainstalowanych na komputerze aplikacji i gier, czy też różnego rodzaju dokumentów, multimediów czy grafiki. Zaletami narzędzia jest skuteczność działania i bardzo prosta obsługa (mimo braku polskiej wersji językowej).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak
nie działa
ocena użytkownika
05.05.2017 17:30 • Recenzja do wersji 2.08.8

Na razie chyba można się pożegnać z tym programem. Pobieram instalator bezpośrednio ze strony producenta. Instalacja zostaje przerwana z komunikatem, że instalator jest starszy niż rok i żebym lepiej pobrał go ze strony producenta a nie z innych miejsc :) Niby data ostatniej wersji 4 miesiące temu, a tu takie kwiatki. Niedostateczny.