r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

XY Family Tree 7.1

Strona główna Windows Dom Genealogia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

XY Family Tree to darmowy program, który umożliwia stworzenie drzewa genealogicznego. Przygotowany projekt można pozostawić na dysku twardym lub też wydrukować na jeden z wielu dostępnych sposobów.

Narzędzie pozwala na wprowadzenie nieograniczonej liczby członków rodziny, małżonków, dzieci oraz pozostałych krewnych i utworzenie między nimi rozmaitych relacji. XY Family Tree obsługuje także rozmaite typy plików multimedialnych (zdjęcia, filmy, utwory muzyczne), a także oferuje funkcję dodawania odnośników do stron internetowych, którymi możemy wzbogacić drzewo genealogiczne. W przypadku pomyłki w każdym momencie można zmodyfikować projekt.

r   e   k   l   a   m   a

XY Family Tree nie służy jednak wyłącznie do tworzenia drzewa genealogicznego od podstaw. Program świetnie nadaje się do tego, by drzewo genealogiczne, którym dysponujemy w wersji papierowej, umieścić na komputerze wraz z wykazem oryginalnych źródeł.

Warto dodać, że początkowo interfejs użytkownika programu XY Family Tree może okazać się zbyt skomplikowany. Wystarczy jednak kilkanaście minut korzystania z aplikacji, by zauważyć, że został on zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób, a dostęp do poszczególnych opcji mamy na wyciągnięcie ręki.

Uwaga!

  • Wersja darmowa pozwala na stworzenie drzew genealogicznych 2 rodzin o maksymalnie 50 członkach.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.