r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

XY Family Tree 7.1

Strona główna Windows Dom Genealogia
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

XY Family Tree to darmowy program, który umożliwia stworzenie drzewa genealogicznego. Przygotowany projekt można pozostawić na dysku twardym lub też wydrukować na jeden z wielu dostępnych sposobów.

Galeria programu

Narzędzie pozwala na wprowadzenie nieograniczonej liczby członków rodziny, małżonków, dzieci oraz pozostałych krewnych i utworzenie między nimi rozmaitych relacji. XY Family Tree obsługuje także rozmaite typy plików multimedialnych (zdjęcia, filmy, utwory muzyczne), a także oferuje funkcję dodawania odnośników do stron internetowych, którymi możemy wzbogacić drzewo genealogiczne. W przypadku pomyłki w każdym momencie można zmodyfikować projekt.

XY Family Tree nie służy jednak wyłącznie do tworzenia drzewa genealogicznego od podstaw. Program świetnie nadaje się do tego, by drzewo genealogiczne, którym dysponujemy w wersji papierowej, umieścić na komputerze wraz z wykazem oryginalnych źródeł.

Warto dodać, że początkowo interfejs użytkownika programu XY Family Tree może okazać się zbyt skomplikowany. Wystarczy jednak kilkanaście minut korzystania z aplikacji, by zauważyć, że został on zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób, a dostęp do poszczególnych opcji mamy na wyciągnięcie ręki.

Uwaga!

  • Wersja darmowa pozwala na stworzenie drzew genealogicznych 2 rodzin o maksymalnie 50 członkach.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.