r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xamarin Android Player 0.6.5

Strona główna Mac Programowanie Emulatory
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xamarin Android Player to bardzo szybka maszyna wirtualna z systemem Android, zintegrowana ze środowiskiem Xamarin Studio i możliwością podłączenia innych narzędzi programistycznych. Program pozwala wybrać wersję Androida i typ urządzenia, które będzie udawać maszyna wirtualna.

Galeria programu

Xamarin Android Player pozwala uruchamiać Androida na akcelerowanej sprzętowo maszynie wirtualnej dla procesorów x86. Maszyna wykorzystuje OpenGL 2.0 do renderowania grafiki, pozwala też symulować rozładowywanie się akumulatora urządzenia mobilnego i wskazania GPS. W przyszłości będzie też podłączać kamerkę internetową komputera jako aparat w telefonie.

Przed uruchomieniem maszyny wirtualnej należy wybrać odpowiedni obraz systemu. W szczegółowych informacjach o każdym z nich można zobaczyć rozdzielczość ekranu, dostępne miejsce na dane, liczbę rdzeni procesora i ilość RAM-u.

Maszyna wirtualna jest w fazie testowej, co trzeba mieć na uwadze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 04.06.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma ciekawymi nowościami z naszej bazy programów. Te 10 propozycji to tylko ułamek naszego dorobki w tym tygodniu. Wszystkie znajdziecie na stronie Nowe Programy. Apowersoft Photo Viewer Apowersoft Photo Viewer to bardzo szybka przeglądarka zdjęć, która będzie świetnie działać także na starszych komputerach. Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty graficzne, a także PSD, CDR i RAW-y z aparatów Canona, Sony, Nikona, Olympusa, Matsushity i innych. Apowersoft Photo Viewer odczytuje też dokumenty PDF i zapisuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.