Tu jest wykop, tu się manipuluje!

Niestety. Wykop.pl okazał się miejscem gdzie użytkownicy manipulowali treściami, manipulują, i będą manipulować. Kilka dni temu Wykopem wstrząsnęła nowa afera - jeden z użytkowników ujawnił zrzuty ekranu z tajnego kanału gdzie inni użytkownicy umawiali się na wykopywanie czy zakopywanie nie odpowiadających im treści. Samo zjawisko

Wykop.pl od środka, reakcja niezadowolonej

To nie są gorzkie żale, to analiza Wykop.pl po dość długim okresie obserwacji, przy naprawdę dużej aktywności z mojej strony.Aktywną użytkowniczką serwisu Wykop.pl jestem już grubo ponad rok. Xanthia jest właściwie moim trzecim kontem na Wykopie. Wcześniej miałam stare konto z numerkiem, którego w ogóle praktycznie nie używałam przez ponad rok. Drugie - Nemka założyłam w wakacje zeszłego roku.

73 prawdy objawione przez Mroczny Rycerz Powstaje

Wpis raczej nietypowy dla bloga techniczno-informatycznego, ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie ;)Nowa seria Nolana o Batmanie okazała się wielkim sukcesem. Do tej pory nikt nie przedstawiał tak poważnie bohaterów komiksowych. Ma ona tyle samo zwolenników co przeciwników. Dlaczego? Nolan sprytnie potrafi oszukać widza akcją ale niestety jeśli chodzi o logikę fabuły jest źle. Właściwie gorzej niż źle. Jest tragicznie. Ten film to koszmarny zlepek bzdur. I tylko tyle. Można go jednak obejrzeć nie wychodząc z kina, nie zanudza na amen.

Jak kreatywnie wydać 17 000 złotych?

Mój MacBook Pro pozwala mi wyrazić moją kreatywność, poprzez pokazanie wszystkim, że mam MacBooka Pro. Ludzie czasem pytają "Czy to MacBook Pro?", na co odpowiadam: "Tak, to jest MacBook Pro, bo jestem kreatywną osobą"

Niedawno Apple zaprezentowało nowe wersje swoich flagowych komputerów – MacBooka Pro i MacBooka Air. Na portalu przy okazji WWDC Xyrcon zachwalała m.in. również MBP (MacBooka Pro – w tym wypadku skrót Pro odnosi się do problemów, ale do tego dojdziemy jeszcze).

Dlaczego aplikacje w systemie iOS ładują się tak szybko?

Tekst powstał na podstawie pewnego komentarza. Jak się okazało informacja jest prawdziwa.

Do przesłania tej wiadomości niechcący zainspirował mnie mój znajomy, zagorzały applefan. Raczył on śmiać się, że na jego Cudzie Techniki aplikacje uruchamiają się znacznie szybciej niż na moim skrzypiącym Szajsungu. Nie wiedział on i zapewne duża część fanów apple również, że każda apka na iOS ma wgraną pewną bitmapę, która pokazywana jest na starcie zanim właściwy program się "doczyta".