reklama

Xbox One S: data premiery i ceny w Polsce oraz coś dla fanów Gears of War

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Jak twierdzi sam Microsoft – smuklejszy, mniejszy i szybszy Xbox One S, czyli usprawniona wersja XOne, pojawi się w oficjalnej sprzedaży już 2 sierpnia. Dostępna będzie także limitowana edycja inspirowana grą Gears of War 4. Poznaliśmy również polskie ceny konsoli.

Zanim przejdziemy do przedstawienia cen, wyjaśnijmy początkowe słowa Microsoftu. Tak, XOne S jest smuklejszy i mniejszy. Jak podaje producent, konsola jest o 40% mniejsza, a dodatkowo udało się w środku obudowy umieścić zasilacz. Jeśli chodzi o większą szybkość, to nie chodzi o gry. Odświeżony Xbox to możliwość oglądania filmów w rozdzielczości 4K, a także wsparcie dla technologii HDR (High Dynamic Range). Usprawnień doczekał się również kontroler, ma on być jeszcze lepszy.

W zestawie, zależnie od wersji, znajdziemy Xboksa One S z dyskiem twardym o pojemności 500GB, 1TB lub 2 TB. W każdy pudełku znajdzie się kontroler, który otrzymał moduł Bluetooth. Otrzymamy również podstawkę do ustawienia konsoli w pozycji pionowej, kabel HDMI i kabel zasilający. Nie zabrakło 14-dniowej wersji testowej abonamentu Xbox Live Gold, a także co cieszy, również 6-miesięcznego pełnego abonamentu Xbox Live Gold. Warto pamiętać, że jest on niezbędny do grania przez sieć.

Cena detaliczna wersji 500 GB została ustalona na 1399 zł, za 1TB zapłacimy 1599 zł, a za XOne S z dyskiem 2TB 1849 zł. Z pewnością 2 sierpnia w sprzedaży pojawi się model 2 TB, daty premier dwóch pozostałych edycji mają być ujawnione niebawem.

Dla fanów serii Gears of War została przygotowana edycja limitowana konsoli – Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB. Obudowa inspirowana jest Gears of War 4, inny wygląd otrzymał także kontroler. Specjalna edycja konsoli dostępna będzie od 7 października, w cenie detalicznej 1999 zł.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić