r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xbox One S: data premiery i ceny w Polsce oraz coś dla fanów Gears of War

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Jak twierdzi sam Microsoft – smuklejszy, mniejszy i szybszy Xbox One S, czyli usprawniona wersja XOne, pojawi się w oficjalnej sprzedaży już 2 sierpnia. Dostępna będzie także limitowana edycja inspirowana grą Gears of War 4. Poznaliśmy również polskie ceny konsoli.

Zanim przejdziemy do przedstawienia cen, wyjaśnijmy początkowe słowa Microsoftu. Tak, XOne S jest smuklejszy i mniejszy. Jak podaje producent, konsola jest o 40% mniejsza, a dodatkowo udało się w środku obudowy umieścić zasilacz. Jeśli chodzi o większą szybkość, to nie chodzi o gry. Odświeżony Xbox to możliwość oglądania filmów w rozdzielczości 4K, a także wsparcie dla technologii HDR (High Dynamic Range). Usprawnień doczekał się również kontroler, ma on być jeszcze lepszy.

W zestawie, zależnie od wersji, znajdziemy Xboksa One S z dyskiem twardym o pojemności 500GB, 1TB lub 2 TB. W każdy pudełku znajdzie się kontroler, który otrzymał moduł Bluetooth. Otrzymamy również podstawkę do ustawienia konsoli w pozycji pionowej, kabel HDMI i kabel zasilający. Nie zabrakło 14-dniowej wersji testowej abonamentu Xbox Live Gold, a także co cieszy, również 6-miesięcznego pełnego abonamentu Xbox Live Gold. Warto pamiętać, że jest on niezbędny do grania przez sieć.

r   e   k   l   a   m   a

Cena detaliczna wersji 500 GB została ustalona na 1399 zł, za 1TB zapłacimy 1599 zł, a za XOne S z dyskiem 2TB 1849 zł. Z pewnością 2 sierpnia w sprzedaży pojawi się model 2 TB, daty premier dwóch pozostałych edycji mają być ujawnione niebawem.

Dla fanów serii Gears of War została przygotowana edycja limitowana konsoli – Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB. Obudowa inspirowana jest Gears of War 4, inny wygląd otrzymał także kontroler. Specjalna edycja konsoli dostępna będzie od 7 października, w cenie detalicznej 1999 zł.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.