r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xbox One SmartGlass 1.0.6.1

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Xbox One SmartGlass to aplikacja, która powstała z myślą o posiadaczach konsoli Xbox One, choć jest przydatna nie tylko dla nich. Oferuje dostęp do naszego konta gracza, pozwala również na przeglądanie materiałów społecznościowych.

Galeria programu

Z poziomu Xbox One SmartGlass możemy śledzić osiągnięcia nasze jak i innych graczy. Odczytywać wiadomości, odpisywać na nie jak i ustawiać powiadomienia. Na kanale głównym widzimy także materiały dodane przez naszych znajomych, które możemy obejrzeć na ekranie telefonu. To jednak tylko część z możliwości aplikacji, pozostałe dotyczą konsoli.

Xbox One SmartGlass pozwala zamienić nasz telefon w pilot za pomocą którego będziemy sterowali interfejsem konsoli. W razie potrzeby może zamienić się w klawiaturę, aby ułatwić wpisywanie teksu. Jest też opcja zdalnego ustawiania gier do pobrania, czyli dostęp do części sklepu.

Wsparcie dla Xbox One SmartGlass oferuje niektóre gry i materiały multimedialne (filmy, transmisje). Dzięki temu na ekranie naszego urządzenia ujrzymy dodatkowe treści, które wzbogacą naszą wiedzę o świecie gry/filmu bądź też pomogą nam w zabawie. Aplikacja jest dostępna za darmo, mogą z niej skorzystać wszyscy posiadacze konta Xbox.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kup tuner i strumieniuj polską telewizję z Xboksa One do urządzeń przenośnych i PC

11
SPRZĘT 26.06.2015 | Tomasz Wrzesień

Konsola Xbox One od momentu wprowadzenia jej do sklepów reklamowana była nie tylko jako urządzenie czysto do gier, ale również sprzęt multimedialny, oferujący opcję oglądania telewizji. Niestety w naszym kraju nie za bardzo z przydatnej funkcjonalności mogliśmy skorzystać, ale to zmieni się już w sierpniu. Wtedy w polskich sklepach z elektroniką pojawi się wreszcie specjalny tuner TV. Dodatek wyceniono na 119 złotych. Akcesorium wpina się z jednej strony pod wolny port USB konsoli, a z drugiej należy podłączyć antenę. W ten sposób możliwe będzie przepuszczenie sygnału telewizyjnego przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.