r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xbox One bez strumieniowania do serwisu Twitch, za to filmiki zapiszemy też na SkyDrive

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Podczas gdy PlayStation 4 oferuje strumieniowanie rozgrywki za pośrednictwem serwisów Ustream czy Twitch, Xbox One na pełne wsparcie dla tej drugiej platformy poczeka sobie do połowy przyszłego roku. Dostanie już w dniu premiery co prawda odpowiednią aplikację, ale jej funkcjonalność zostanie ograniczona głównie do przeglądania dostępnych w sieci zasobów. Jeżeli będziemy chcieli podzielić się ze światem nagranym fragmentem z gry pozostanie tylko wbudowane Upload Studio, czyli zestaw narzędzi do edycji wideo, umożliwiający jednak eksport materiału na SkyDrive.

Tym samym wyciągnięcie własnych nagrań z konsoli zostanie znacznie ułatwione. Żadnego dodatkowego sprzętu, wystarczy konto na sieciowym dysku Microsoftu, gdzie filmik będzie zapisywany w 720p jako mp4 do ewentualnej dalszej obróbki. Do wstępnego zainteresowania się aplikacją Twitch producenci Xboksa One zachęcają mimo wszystko, bo tam znajdziemy masę ciekawych treści prosto od innych graczy, a poza tym za zapoznawanie się z nimi otrzymywać będziemy też osiągnięcia i punkty.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.