r   e   k   l   a   m   a
reklama

Xbox One zadebiutuje 22 listopada w 13 krajach

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Microsoft celował w jesień z premierą Xboksa One, ale nie było wiadomo czy firma wyrobi się z debiutem nowego urządzenia przed 29 listopada, kiedy to do sklepów trafić ma PlayStation 4. Oficjalnie wiemy już, że tak. Kolejna amerykańska konsola pojawi się w sprzedaży w pierwszych 13 krajach z dniem 22 listopada, równo osiem lat po wprowadzeniu Xboksa 360. Przypomnę, że w zestawie z ulepszonym Kinectem kosztować ma w Europie 499 euro. Zwiększono równocześnie dostępność Xboksów One w edycji Day One, więc więcej osób może zamówić paczkę z dołączaną grą FIFA 14.

Nie zapomniano oczywiście przypomnieć o lekkim podkręceniu wydajności systemu, a przy okazji zapewniono nas, że Xbox 360 nie idzie od razu w odstawkę, tak jak to było z pierwszym Xboksem. Yusuf Mehdi z Microsoftu daje starej konsoli przynajmniej jeszcze trzy lata życia. Zanim urządzenie dobije do 11 roku obecności na rynku doczeka się minimum stu wciągających pozycji, stworzonych z myślą o możliwie najszerszym gronie odbiorców. Z tyloma hitami już w kolekcji, sprzęt nie powinien za szybko się przykurzyć.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem