r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

XenEnterprise dla Windows

Strona główna Aktualności

XenSource wydało windowsową wersję oprogramowania virtualizacyjnego XenEnterprise. Dzięki temu XenSource chce przejąć części rynku, która obecnie należy do VMWare.

XenEnterprise jest komercyjną odmianą Xen 3.0.3. Wersja dla Windows została stworzona przy współpracy z Microsoftem w oparciu o istniejącą od sierpnia edycję XenEnterprise dla systemu Linux. Zapewnia ona łatwą instalację, zarządzanie i konfigurację maszyn wirtualnych.

Znaczenie programów do wirtualizacji rośnie coraz bardziej wraz z tendencją do stawiania serwerów na maszynach wirtualnych. Pozwala to na podniesienie bezpieczeństwa i stabilności. Ponadto Microsoftwi zależy na wspieraniu rozwiązań wirtualizacyjnych aby usunąć przeszkody w uruchamianiu Windows i Linuksa. Pokazuje to niedawna umowa z Novellem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.