Xenon 2000: Project PCF

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xenon 2000: Project PCF to typowy przedstawiciel gier z gatunku Space shooter. Jest on kolejnym dowodem na to, że podróże w przestrzeni kosmicznej połączone dodatkowo z misją totalnej eksterminacji wszystkiego co się rusza ;-), to tematyka ponadczasowa, która zdawać by się mogło nigdy nie będzie w stanie się znudzić

W grze mamy za zadanie zestrzelić jak największą liczbę nadlatujących przeciwników, za których otrzymujemy cenne punkty oraz omijać wielkie meteoryty. Podczas lotu na naszej drodze napotkamy również wiele bonusów poszerzających możliwości naszego pojazdu o np. nowe rodzaje broni, tarcze ochronne itp. Klawiszologia nie przysparza większych problemów, opanowanie czterech kursorów oraz klawisza "ctrl" już w pełni umożliwia czerpanie przyjemności z gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!