reklama

Xenon 2000 na weekend :-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w naszej rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja, która bez wątpienia przypadnie do gustu miłośnikom kosmicznych strzelanin.

Xenon 2000: Project PCF to typowy przedstawiciel gier z gatunku Space shooter. Jest on kolejnym dowodem na to, że podróże w przestrzeni kosmicznej połączone dodatkowo z misją totalnej eksterminacji wszystkiego co się rusza ;-), to tematyka ponadczasowa, która zdawać by się mogło nigdy nie będzie w stanie się znudzić.

W grze mamy za zadanie zestrzelić jak największą liczbę nadlatujących przeciwników, za których otrzymujemy cenne punkty oraz omijać wielkie meteoryty. Podczas lotu na naszej drodze napotkamy również wiele bonusów poszerzających możliwości naszego pojazdu o np. nowe rodzaje broni, tarcze ochronne itp. Klawiszologia nie przysparza większych problemów, opanowanie czterech kursorów oraz klawisza "ctrl" już w pełni umożliwia czerpanie przyjemności z gry.

Grę Xenon 2000: Project PCF można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto każdego zainteresowanego kolejnymi wydarzeniami z życia vortalowego Pirata, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama