r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xeoma 17.11.24

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xeoma to narzędzie służące do monitorowania różnego typu obiektów lub pomieszczeń, umożliwiające wyświetlanie obrazu z kilku kamer jednocześnie.

Galeria programu

Za pomocą tej aplikacji możemy w czasie rzeczywistym obserwować dowolne miejsce, w którym uprzednio zamontowaliśmy dyskretną kamerę, nagrywając obraz przez cały czas lub w określonych godzinach. Xeoma z powodzeniem wykorzystać można chociażby w biurze, na placu budowy, parkingu, a nawet skorzystać z niego w celach prywatnych, monitorując swoje kosztowności czy też w wielu innych przypadkach. Wśród obsługiwanych formatów wideo znajdziemy: H.264, JPEG/MJPEG, MPEG-4, ONVIF i PTZ.

Xeoma oferuje możliwość konfiguracji na wiele sposobów i charakteryzuje się intuicyjnym, nieskomplikowanym interfejsem. Pomimo zaawansowanych funkcji nie wymaga znajomości języka programowania czy umiejętności administracyjnych: program sam wykryje i automatycznie skonfiguruje kamerę.

Warto dodać, że Xeoma nie wymaga instalacji na dysku twardym – program jest gotowy do pracy zaraz po pobraniu. Działa na systemach operacyjnych Windows, Linux, Mac OS X oraz na Androidzie. Można zatem z niego skorzystać na smartfonie, tablecie czy też notebooku.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie posiada ograniczeń funkcjonalności, jednak narzędzie resetuje zdefiniowane ustawienia co 48 godzin. Program pozwala także na pracę w mniej funkcjonalnym trybie darmowym, który umożliwia korzystanie z maksymalnie 3 dostępnych modułów (z jednym źródłem wideo).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
grand   9 #3 09.12.2015 18:42

@Obcy76: Zamiast pytać o cenę wystarczy zerknąć na stronę producenta:
http://felenasoft.com/xeoma/en/buy/

Obcy76   1 #2 11.06.2015 09:59

@szrama1993 (niezalogowany): Czy ten program ma opcję nagrywania materiału video z dźwiękiem? Np. kamera z mikrofonem. Jaki jest koszt pełnej wersji?

Autor edytował komentarz.
  #1 08.01.2015 02:11

kozacki program
:)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.