r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xi3 wyjaśnia stosunki z Valve w związku z Pistonem

Strona główna Aktualności

Dzięki współpracy z Valve firma Xi3 zainteresowała opinię publiczną swoim komputerkiem (oficjalnie konsolą) Piston, ale nieoczekiwanie twórcy platformy cyfrowej dystrybucji Steam odcięli się od urządzenia. Nie trzeba było długo czekać na oficjalne stanowisko drugiej strony w tej sprawie — projektanci miniaturowego sprzętu wyjaśnili, jak to wygląda według nich. Potwierdzono inwestycję ze strony Valve i fakt przygotowywania Pistona na zlecenie firmy.

Inne postanowienia odnośnie partnerstwa muszą pozostać tajemnicą, ale podkreśla się też, że starano się w miarę jasno uzmysławiać wszystkim, iż Piston to nie jest Steam Box. Sugeruje się, że chociaż Valve na chwilę obecną nie interesuje się produktami Xi3, nie wiadomo co przyniesie przyszłość — piłeczka jest po ich stronie... Na pewno obie firmy rozmijają się w temacie domyślnego systemu operacyjnego dla urządzeń do salonu. Gabe Newell dawno już mówił, co myśli o Windowsie, bardziej opowiadając się za Linuksem, tymczasem producenci Pistona stawiają na „okienka” jako najpopularniejsze na rynku, pozostawiając użytkownikowi wolność zmiany oprogramowania i nie zmuszając go też do korzystania ze Steama. Wciąż nie wiadomo niemniej, dlaczego współpraca została zerwana.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.