XiaoMiTool XiaoMiTool 0.5.2

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

XiaoMiTool to niewielkie narzędzie, które umożliwia sprawne i szybkie instalowanie na urządzeniu mobilnym Xiaomi oprogramowania ROM.

Kierowane jest ono do mniej doświadczonych użytkowników a praca z nim odbywa się w oparciu o wbudowany kreator, który prowadzi użytkownika krok-po-kroku przez proces wgrywania nowego ROM-u. Działanie XiaoMiTool jest w dużym stopniu zautomatyzowane i program samoczynnie wykryje podłączone do komputera urządzenie, a także zaproponuje wszystkie dostępne i kompatybilne z danym smartfonem wydania ROM.

XiaoMiTool pozwala na instalację oficjalnych ROM-ów (Global stable/developer lub China stable/developer), oprogramowania tworzonego przez społeczność (m.in. Xiaomi.eu) oraz odblokowywanie/zablokowywanie bootloadera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!