Xiaomi Mi5 trafi do Polski. Konkurencja ma się czego obawiać

Strona główna Aktualności

O autorze

Już w przyszłym miesiącu polscy fani telefonów Xiaomi będą mogli kupić nowy flagowy model Mi5 z gwarancją i serwisem w naszym kraju. Chiński potentat przygotował premierę tego niezwykle wydajnego, dopracowanego smartfonu na 24 lutego br., a już teraz rozpoczęto jego zapisy na przedsprzedaż u polskiego partnera tej firmy.

Aby otrzymać informacje o cenie, terminach dostaw i sposobach realizacji zamówienia, należy wypełnić formularz na stronie xiaomi4you.pl, podając podstawowe informacje kontaktowe. Xiaomi Poland zapewnia, że Mi5 będzie dostępny w Polsce już w pierwszych tygodniach po rozpoczęciu sprzedaży tego modelu w Chinach.

Xiaomi Mi5 może wstrząsnąć rynkiem flagowców. Sugerowana cena na rynki światowe to 390 dolarów, a za te pieniądze dostaniemy urządzenie z procesorem Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM, wyświetlaczem 5,2” o rozdzielczości QHD, akumulatorem 3030 mAh, i co najważniejsze, autorską odmianą Androida, MIUI 7, uważaną przez wielu za znacznie lepszą (i ładniejszą) od tego co oferuje nam Google.

W sytuacji, gdy firmy takie jak Samsung, Sony czy Microsoft próbują sprzedać nam swoje najmocniejsze modele (o jednak gorszej specyfikacji) w cenie wynoszącej zwykle 600-700 dolarów, Mi5 zapowiada się na rynkowy hit.

© dobreprogramy
s