r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xiaomi też wygina ekran. Nadchodzi Xiaomi Note 2 z łukami po bokach

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Chińskie Xiaomi nadrabia zaległości. Niedługo nie będzie odstawać od konkurentów w postaci Samsunga i LG także pod względem możliwości produkowania smartfonów, których ekran nie jest do końca płaski.

Na Youku pojawił się film pokazujący zagięty ekran smartfonu z systemem MIUI 8, albo czymś, co bardzo go przypomina. Z tego miejsca już tylko krok do konkurenta flagowców Galaxy, ale z logo Xiaomi.

Testowany jest ekran wygięty prawdopdopodobnie na stałe, a osoba na filmie trzyma tylko ekran, bez zasilania i sterowania, które sprytnie znalazło się poza kadrem. Opis filmu sugeruje, że mamy do czynienia z modelem Xiaomi Note 2, o którym sporo się w Chinach obecnie dyskutuje. Pojawiły się już propozycje, jak mógłby wyglądać smartfon, o którym mowa.

r   e   k   l   a   m   a

Zaraz za nimi przyszły nieoficjalne informacje i zdjęcia, przedstawiające rzekomo nadchodzący smartfon Xiaomi.

Chiński model nie będzie miał czytnika linii papilarnych z przodu i dostanie ekran o przekątnej 5,7 cala. W środku znajdzie się snapdragon 821 i podwójny aparat. Prawdopodobnie nie jest to autorski ekran Xiaomi, ale produkt kupiony od LG. Cena na razie nie jest znana, ale mówi się o 5699 juanów. Więcej dowiemy się 25 października, a kupić go będzie można od 1 listopada.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.