r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xiaomi zapowiada flagowe smartfony z całkowicie nowej serii

Strona główna Aktualności

O autorze

Konsekwentnie trzyma się lewego pasa autostrady. Lubi szybki chód chodnikiem, narowisty jazz oraz infradźwiękowy metal. Nie przeszkadza mu wolne oprogramowanie.

Xiaomi przyzwyczaiło już fanów marki, że o premierach nowych modeli firma informuje, publikując niewiele mówiące grafiki lub filmowe zapowiedzi. Wczoraj na oficjalnym profilu na Twitterze pojawił się zwiastun, z kolei dzisiaj pokazano dwie grafiki. Ich wspólnym elementem jest hasztag FlagshipDualCamera.

Krótki film przedstawia dwie soczewki, które kolejno zmieniają się w dwa zegary, werble, by finalnie skończyć na felgach rowerowych. Pokaz kończy się napisem, który sugeruje wprowadzenie zupełnie nowej serii. Grafiki utrzymane są w podobnej formule. Oczywiście długo nie trzeba było czekać na reakcję internatów.

Użytkownicy Reddita zaczęli spekulować, czym będzie zapowiedziany flagowiec. Wśród najpopularniejszych teorii jest ta, która sugeruje partnerstwo Google i Xiaomi. Wskazywać ma na to przede wszystkim kolorystyka grafik i filmików. Kolejnym argumentem jest miejsce premiery, która odbędzie się nie w Chinach, a w Indiach, w New Dehli.

To, czy flagowcem będzie oczekiwany Xiaomi A1 z Androidem One na pokładzie, dowiemy się już we wtorek 5 września. Jeżeli tak się stanie, zgodnie z najnowszymi doniesieniami możemy spodziewać się konstrukcji opartej na modelu Xiaomi Mi 5X z czystym Androidem.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.