r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xiaoyi M1, czyli Xiaomi wierzy w aparaty fotograficzne

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Xiaoyi, znana również jako Yi Technologies, to marka należąca do słynnego Xiaomi. To właśnie pod nią trafił do sprzedaży aparat bezlusterkowy, który jak przystało na urządzenie z Chin, zapewni niezłą specyfikację w atrakcyjnej cenie.

Aparat M1 wygląda całkiem podobnie do sprzętu firmy Leica, zwłaszcza modeli Leica T. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej, a dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth i Wi-Fi zyskujemy łatwą metodę bezprzewodowego przesyłania zdjęć, w tym również do pamięci smartfonu.

Do dyspozycji dostajemy sensor Sony mogący wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 20,16 MP. Maksymalna czułość wynosi 25600 ISO. Filmy możemy nagrywać w maksymalnej rozdzielczości 4K przy zachowaniu 30 klatek na sekundę. Zabrakło wbudowanej lampy błyskowej. Z tyłu znalazł się dotykowy 3-calowy wyświetlacz.

r   e   k   l   a   m   a

M1 dostępny będzie w dwóch wersjach różniących się ceną. Za 330 dolarów otrzymamy obiektyw 12-40mm f/3.5-5.6, a za 450 dolarów możemy kupić model z obiektywem 42,5 mm f/1.8. Nie wiadomo, czy planowana jest sprzedaż poza granicami Chin, ale sklepy internetowe z Państwa Środka raczej i tak się nie będą tym przejmowały.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.