Xilisoft Audio Maker Xilisoft Audio Maker 6.5.0 build 20170209

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xilisoft Audio Maker to wielofunkcyjne narzędzie do konwertowania i nagrywania plików audio. Aplikacja umożliwia przetwarzanie kilku plików jednocześnie, a także zgrywanie całych zawartości z płyt i zapisywanie ich w formacie MP3. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio, w tym m.in.; MP3, WAV, MP2, OGG, AAC, AC3 i FLAC.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i co najważniejsze zawiera wszystkie najważniejsze funkcje do zarządzania i konwertowania plików audio. Proces konwertowania, zgrywania i nagrywania danych przebiega w identyczny sposób. Na początku konfigurujemy profil użytkownika, czyli wybieramy odpowiedni format i ustawiamy jakość dźwięku, tryb kodowania, częstotliwość próbkowania oraz ilość bitratre. Następnie dodajemy do listy pliki i rozpoczynamy wybrany przez nas proces.

Xilisoft Audio Maker konwertuje i nagrywa pliki audio bardzo szybko i bez utraty ich jakości. Aplikacja może również przetwarzać pliki wideo do różnych formatów (AVI, MKV, MPEG, MOV, MP4, 3GP), a także umożliwia tworzenie własnej biblioteki muzycznej poprzez dodawanie i modyfikowanie różnych informacji przy użyciu tagów ID3.

Użytkownicy mogą dzielić i wyodrębniać poszczególne fragmenty w plikach audio, za pomocą wygodnego edytora oraz dodawać różne efekty usprawniające jakość dźwięku. Program posiada też wbudowany odtwarzacz oferujący szybką możliwość odsłuchiwania przetworzonych utworów muzycznych i materiałów wideo.

Uwaga!

Program Xilisoft Audio Maker dostępny jest w wersji próbnej i posiada pewne ograniczenia w postaci 2-minutowego limitu podczas konwertowania i zgrywania plików audio oraz pozwala na nagranie wyłącznie jednej płyty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!