r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xilisoft DVD to Video Ultimate 7.8.21 build 20170920

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xilisoft DVD to Video Ultimate to narzędzie do szybkiego i łatwego konwertowania oraz edytowania filmów zapisanych w formacie DVD.

Galeria programu

Dzięki programowi Xilisoft DVD to Video Ultimate użytkownik może konwertować filmy DVD do ponad 160 formatów wideo i audio (w tym HD - H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC, HD WMV). Przygotowane w domowym zaciszu materiały można umieścić na urządzeniach przenośnych takich jak iPad, iPhone, Galaxy, HTC One, Moto X, Nexus, Kindle, Surface czy Lumia. Niemożliwe jest jednak zgrywanie i konwertowanie filmów objętych prawem autorskim.

Xilisoft DVD zawiera wbudowany edytor wideo. Przed nagraniem filmu można wyciąć dowolny fragment, połączyć kilka obrazów w jedną całość, dodać napisy, ścieżkę dźwiękową, znak wodny czy efekty specjalne. Istnieje także możliwość podzielenia filmu na rozdziały (np. w sytuacji, kiedy przygotowujemy nagranie z uroczystości).

Co ciekawe, Xilisoft DVD wykorzystuje technologie NVIDIA CUDA i ATI APP, dzięki którym szybkość konwertowania jest pięciokrotnie większa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.