r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xilisoft Movie Maker 6.6.0 build 20170210

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Xilisoft Movie Maker to oprogramowanie do tworzenia profesjonalnych filmów.

Galeria programu

Narzędzie zawiera wszystkie niezbędne opcje pozwalające na stworzenie własnego materiału wideo. Xilisoft Movie Maker umożliwia importowanie i edytowanie plików, dzielenie ich na fragmenty, łączenie obrazów, wprowadzanie efektu przejścia, a także dodawanie ścieżki dźwiękowej. Pozwala na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym w celu jak najszybszego wprowadzenia zmian na każdym etapie prac.

Xilisoft Movie Maker oferuje wsparcie dla najpopularniejszych formatów plików wideo, takich jak: AVI, MPEG, MP4, RM, RMVB, FLV, MOV, WMV i wielu innych. Dodatkowo obsługuje wideo nagrane za pomocą kamer cyfrowych i obrazy w rozdzielczości High Definition.

Po zakończeniu pracy nad danym projektem, za pomocą Xilisoft Movie Maker można bardzo łatwo udostępnić swoje dzieło w Internecie lub też dostarczyć je do odbiorcy przy użyciu poczty elektronicznej, a także – rzecz jasna – bezpośrednio uruchomić na komputerze lub na urządzeniu przenośnym (po uprzednim skopiowaniu pliku do jego pamięci).

Xilisoft Movie Maker pozwala zaoszczędzić czas i zasoby po stronie użytkownika. Można zdefiniować ustawienia programu tak, by komputer został wyłączony (lub przeszedł w stan hibernacji bądź uśpienia) po zakończeniu operacji przetwarzania wideo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.