reklama

Xilisoft Movie Maker 6.6.0 build 20170210

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xilisoft Movie Maker to oprogramowanie do tworzenia profesjonalnych filmów.

Narzędzie zawiera wszystkie niezbędne opcje pozwalające na stworzenie własnego materiału wideo. Xilisoft Movie Maker umożliwia importowanie i edytowanie plików, dzielenie ich na fragmenty, łączenie obrazów, wprowadzanie efektu przejścia, a także dodawanie ścieżki dźwiękowej. Pozwala na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym w celu jak najszybszego wprowadzenia zmian na każdym etapie prac.

Xilisoft Movie Maker oferuje wsparcie dla najpopularniejszych formatów plików wideo, takich jak: AVI, MPEG, MP4, RM, RMVB, FLV, MOV, WMV i wielu innych. Dodatkowo obsługuje wideo nagrane za pomocą kamer cyfrowych i obrazy w rozdzielczości High Definition.

Po zakończeniu pracy nad danym projektem, za pomocą Xilisoft Movie Maker można bardzo łatwo udostępnić swoje dzieło w Internecie lub też dostarczyć je do odbiorcy przy użyciu poczty elektronicznej, a także – rzecz jasna – bezpośrednio uruchomić na komputerze lub na urządzeniu przenośnym (po uprzednim skopiowaniu pliku do jego pamięci).

Xilisoft Movie Maker pozwala zaoszczędzić czas i zasoby po stronie użytkownika. Można zdefiniować ustawienia programu tak, by komputer został wyłączony (lub przeszedł w stan hibernacji bądź uśpienia) po zakończeniu operacji przetwarzania wideo.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama