Xinorbis 8.1.7

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xinorbis to proste narzędzie przeznaczone do generowania statystyk dotyczących przestrzeni zajmowanej przez pliki rozmieszczone w różnych lokalizacjach na dysku twardym komputera.

Aplikacja oferuje szereg opcji pozwalających zlokalizować interesujące nas dane po takich parametrach jak wielkość, typ, atrybuty czy właściciel pliku. Xinorbis wyświetla wszystkie informacje w postaci czytelnych tabel i wykresów. Dodatkowo narzędzie zostało wyposażone w funkcję wyszukiwania duplikatów plików (po wielkości i dacie) oraz możliwość porównania zawartości folderu lub dysku. Pełne raporty można eksportować do takich formatów jak HTML, ASCII, CSV czy XML.

Ponadto Xinorbis oferuje dodatkowo kilka przydatnych modułów. Wśród ważniejszych należy wymienić opcję "Folder History" pozwalającą prześledzić zmiany dokonane w folderze na przestrzeni czasu czy wbudowaną wyszukiwarkę plików charakteryzującą się dobrą wydajnością.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ValNar   8 #5 13.09.2018 09:18

Darmowa wersja nie obsługuje modułu bazy danych historii folderów.

przemox   9 #4 27.10.2014 10:45

@DanKar: licencja jest znowu bezpłatna, czy przez 3 lat nie zdążyłeś zmienić rodzaju licencji? :)

DanKar REDAKCJA  16 #3 03.02.2011 11:40

@e-nighthawk: Dziękujemy za słuszną uwagę! Błędna informacja o licencji była pozostałością po poprzedniej wersji, która była jeszcze bezpłatna.

e-nighthawk   6 #2 31.01.2011 13:47

a mi pokazuje, ze jest to wersja trial, a wy piszecie, ze bezpłatna - więc jak jest?

Cyba91   6 #1 11.09.2010 18:45

Program 1 klasa.