Xmarks 1.0.16

Strona główna Android Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz program
lub zeskanuj:

Xmarks jest aplikacją rozwijaną przez producenta managera haseł Last Pass, która pozwala na synchronizację zakładek między różnymi przeglądarkami na różnych urządzeniach. Po zalogowaniu do konta, użytkownik może uruchomić automatyczną synchronizację w tle, wybrać profil synchronizacji i konkretny folder zakładek do synchronizacji (lub wszystkie).

W ramach osobnych aplikacji i dodatków możliwe jest używanie Xmarks w przeglądarkach Dolphin Browser oraz Firefox. Z poziomu aplikacji możemy otwierać zapisane na koncie zakładki, edytować ich dane (adres, opis, tagowanie), a także dodawać je w formie szybkich skrótów na ekran główny. Aplikacja jest darmowa, jednak korzystanie z synchronizacji na urządzeniach mobilnych wymaga płatnego konta premium. W przeciwnym wypadku jest ona ograniczona do okresu próbnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
macaleks   14 #1 13.09.2015 14:15

U mnie na IE 11 Windows 7 prof. pełni swoje zadania bezproblemowo i bezterminowo i za darmo..Na Dolfin Browserze który gościł na moim tablecie z Androidem tak jak w opisie po dwu tygodniach- 12 dolców! To trochę przesadyzm.Apka dawniej nosiła nazwę Foxmarks nie wymagała takich opłat.