r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xmarks 1.0.16

Strona główna Android Narzędzia Synchronizacja danych

Xmarks jest aplikacją rozwijaną przez producenta managera haseł Last Pass, która pozwala na synchronizację zakładek między różnymi przeglądarkami na różnych urządzeniach. Po zalogowaniu do konta, użytkownik może uruchomić automatyczną synchronizację w tle, wybrać profil synchronizacji i konkretny folder zakładek do synchronizacji (lub wszystkie).

W ramach osobnych aplikacji i dodatków możliwe jest używanie Xmarks w przeglądarkach Dolphin Browser oraz Firefox. Z poziomu aplikacji możemy otwierać zapisane na koncie zakładki, edytować ich dane (adres, opis, tagowanie), a także dodawać je w formie szybkich skrótów na ekran główny. Aplikacja jest darmowa, jednak korzystanie z synchronizacji na urządzeniach mobilnych wymaga płatnego konta premium. W przeciwnym wypadku jest ona ograniczona do okresu próbnego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przeglądarki na wielu urządzeniach: jak synchronizować zakładki i inne dane?

26
24.03.2016  •  Adam Golański

Najważniejszy dziś program na laptopie? Niewątpliwie przeglądarka. Na desktopie? Przeglądarka. Na smartfonie? Przeglądarka. Na tablecie? Tak, dobrze myślicie, też przeglądarka. Chyba tylko konsole się jeszcze uchowały przed przeglądarkową dominacją – bo ze smartzegarkami to już jest różnie, Web Browser for Android Wear całkiem dobrze działa na nadgarstku. Od nadmiaru głowa nie boli, ale utrzymanie spójności interfejsu, ustawień, zakładek czy rozszerzeń może już być zadaniem nieco kłopotliwym. Jeśli chcecie uprościć sobie życie i przestać troszczyć o ręczne konfigurowanie przeglądarek na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
macaleks   14 #1 13.09.2015 14:15

U mnie na IE 11 Windows 7 prof. pełni swoje zadania bezproblemowo i bezterminowo i za darmo..Na Dolfin Browserze który gościł na moim tablecie z Androidem tak jak w opisie po dwu tygodniach- 12 dolców! To trochę przesadyzm.Apka dawniej nosiła nazwę Foxmarks nie wymagała takich opłat.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.