r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xmarks for Premium Customers 1.5.5

Strona główna iOS Narzędzia Synchronizacja danych

Xmarks for Premium Customers to aplikacja przeznaczona głównie dla osób, które używają usługi Xmarks Premium, pozwalającej synchronizować zakładki i otwarte karty przeglądarki internetowej między różnymi urządzeniami oraz systemami operacyjnymi.

Aplikacja jest dostępna zarówno jako dodatek do Firefoxa, jak też w przeglądarce Internet Explorer, Google Chrome, Dolphin Browser na Androida oraz Safari na systemie OS X. Jest też dostępna w formie osobnego programu dla użytkowników Androida. W programie na iOS możemy przeglądać i otwierać wszystkie nasze zakładki internetowe oraz otwarte karty z innych przeglądarek, które objęliśmy synchronizacją w ramach usługi Xmarks Premium. Treści dostępne są zarówno w folderach ułożonych według naszych upodobań w Xmarks, a także w postaci karty z ostatnio przeglądanymi stronami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przeglądarki na wielu urządzeniach: jak synchronizować zakładki i inne dane?

26
OPROGRAMOWANIE 24.03.2016 | Adam Golański

Najważniejszy dziś program na laptopie? Niewątpliwie przeglądarka. Na desktopie? Przeglądarka. Na smartfonie? Przeglądarka. Na tablecie? Tak, dobrze myślicie, też przeglądarka. Chyba tylko konsole się jeszcze uchowały przed przeglądarkową dominacją – bo ze smartzegarkami to już jest różnie, Web Browser for Android Wear całkiem dobrze działa na nadgarstku. Od nadmiaru głowa nie boli, ale utrzymanie spójności interfejsu, ustawień, zakładek czy rozszerzeń może już być zadaniem nieco kłopotliwym. Jeśli chcecie uprościć sobie życie i przestać troszczyć o ręczne konfigurowanie przeglądarek na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.