Xmas Lemmings Holiday Edition

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pierwsze Xmas Lemmings, czyli darmowa edycja kultowej gry, zawierająca kilka ciekawych etapów do przebycia, spodobała się miłośnikom tytułu na tyle, że twórcy powtórzyli prezent w wydaniu Holiday Edition. Tym razem celowano jednak w osoby dopiero rozpoczynające przygodę z bezmyślnymi stworkami, bowiem zaoferowane w bezpłatnej wersji świątecznej etapy stawiają mniejsze wyzwanie. To coś na zachętę.

Rzecz jasna postawiono do tego na świąteczną oprawę. W tle przygrywają kolędy, a mali podopieczni noszą czerwone kubraczki oraz ciepłe czapki. Wokoło śnieg oraz skaczące bałwany, lampki choinkowe i domek z piernika na końcu drogi. Do niego należy dotrzeć z określoną liczbą tytułowych Lemingów. Te oczywiście pędzą przed siebie na złamanie karku, więc trzeba błyskawicznie reagować i przydzielać im role.

Aby dojść do celu, po drodze należy w odpowiednich miejscach stawiać stoperów, zatrzymujących kolegów przed skrajem przepaści, układać mosty ze schodków, przekopywać się przez ściany oraz podłogi, a czasem nawet może któregoś ludka strategicznie wysadzić. Ewentualnie wysadzić wszystkich, bowiem sama już opcja masowej autodestrukcji daje radosny efekt. Fajerwerki w sam raz na Gwiazdkę.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!