r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xmas Lemmings Holiday Edition

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Pierwsze Xmas Lemmings, czyli darmowa edycja kultowej gry, zawierająca kilka ciekawych etapów do przebycia, spodobała się miłośnikom tytułu na tyle, że twórcy powtórzyli prezent w wydaniu Holiday Edition. Tym razem celowano jednak w osoby dopiero rozpoczynające przygodę z bezmyślnymi stworkami, bowiem zaoferowane w bezpłatnej wersji świątecznej etapy stawiają mniejsze wyzwanie. To coś na zachętę.

Galeria programu

Rzecz jasna postawiono do tego na świąteczną oprawę. W tle przygrywają kolędy, a mali podopieczni noszą czerwone kubraczki oraz ciepłe czapki. Wokoło śnieg oraz skaczące bałwany, lampki choinkowe i domek z piernika na końcu drogi. Do niego należy dotrzeć z określoną liczbą tytułowych Lemingów. Te oczywiście pędzą przed siebie na złamanie karku, więc trzeba błyskawicznie reagować i przydzielać im role.

Aby dojść do celu, po drodze należy w odpowiednich miejscach stawiać stoperów, zatrzymujących kolegów przed skrajem przepaści, układać mosty ze schodków, przekopywać się przez ściany oraz podłogi, a czasem nawet może któregoś ludka strategicznie wysadzić. Ewentualnie wysadzić wszystkich, bowiem sama już opcja masowej autodestrukcji daje radosny efekt. Fajerwerki w sam raz na Gwiazdkę.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.