Xobni 2.0.4.13745

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Xobni to dodatek przeznaczony do programu Outlook Microsoftu. Jego zadaniem jest pomoc w zarządzaniu skrzynką pocztową przez automatyczne zestawianie wątków, sortowanie załączników czy w końcu tworzenie sieci powiązanych kontaktów.

Dodatek jest widoczny jako boczny pasek wewnątrz okna Outlooka. Współpracuje z wydaniami Outlooka 2003, 2007 i 2010. Osobno aplikację można pobrać także dla smartfonów BlackBerry. Dzięki aplikacji możemy zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat nadawcy - jego zdjęciem czy danymi kontaktowymi. Ponadto dodatek pomoże w szybkim dostępie i katalogowaniu plików załączonych do e-maili wybranych osób. Na szczególną uwagę zasługuje wyszukiwarka, która umożliwia dostęp do całej gamy danych związanych z pocztą elektroniczną.

Kolejne funkcje Xobni to między innymi przeglądanie historii otrzymanych czy wysłanych e-maili, dostęp do profili nadawców w serwisach społecznościowych, automatyczna książka adresowa czy współpraca z telefonami komórkowymi. Od wersji 2.0 w Xobni pojawił się nowy, odświeżony interfejs, wprowadzono również narzędzia przeznaczone do redukcji spamu. Szczególnie przydatna jest funkcja, która pozwala na przywracanie e-maili, które omyłkowo zostały oznaczone przez program jako śmieci. Oprócz standardowej, darmowej wersji, użytkownicy mogą zakupić również wydanie Xobni Pro. Użytkownicy dodatku mogą skorzystać także z e-sklepu z gadżetami rozszerzającymi jego możliwości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!