r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

XoftSpy Antivirus Pro 9.1.4

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program wersja stabilna (32-bit) zabezpiecz pobieranie

XoftSpy Antivirus Pro to oprogramowanie antywirusowe, pozwalające na kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami takimi jak wirusy komputerowe, trojany, czy też programy szpiegujące i nie tylko. Jak na program tego typu przystało posiada on wszystkie niezbędne funkcje, w tym zaawansowaną heurystykę.

Galeria programu

Za pomocą tego antywirusa nasz komputer będzie zabezpieczony przed rozmaitymi, groźnymi aplikacjami - nie tylko przed wirusami, ale również przed wszelakim oprogramowaniem szpiegującym (spyware), keyloggerami, aplikacjami adware oraz rootkitami. Pomaga on również zabezpieczyć się podczas korzystania z sieci Internet, na przykład informując podczas surfowania po sieci o niebezpiecznych lub potencjalnie groźnych stronach internetowych.

Kompleksową ochronę oferowaną przez XoftSpy Antivirus Pro dopełnia skaner działający w czasie rzeczywistym i analizującym wszystkie aktualnie otwierane pliki oraz pocztę przychodzącą (skanowane są załączniki, chroniąc przed często zawartymi w nich wirusami). Obsługa aplikacji odbywa się za pomocą przejrzystego okna aplikacji, jasno i wyraźnie prezentującemu wszystkie najważniejsze dane i informacje. Programowi brakuje pewnych bardziej zaawansowanych opcji, przez co może nie być on atrakcyjną alternatywą dla bardziej wymagających użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
KAKASHI123   3 #1 14.02.2017 19:46

O kurde nie ma komentarzy he he ale się nie dziwię pierwszy raz spotykam tego antywirusa .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.