reklama

XoftSpy Antivirus Pro 9.1.4

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

XoftSpy Antivirus Pro to oprogramowanie antywirusowe, pozwalające na kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami takimi jak wirusy komputerowe, trojany, czy też programy szpiegujące i nie tylko. Jak na program tego typu przystało posiada on wszystkie niezbędne funkcje, w tym zaawansowaną heurystykę.

Za pomocą tego antywirusa nasz komputer będzie zabezpieczony przed rozmaitymi, groźnymi aplikacjami - nie tylko przed wirusami, ale również przed wszelakim oprogramowaniem szpiegującym (spyware), keyloggerami, aplikacjami adware oraz rootkitami. Pomaga on również zabezpieczyć się podczas korzystania z sieci Internet, na przykład informując podczas surfowania po sieci o niebezpiecznych lub potencjalnie groźnych stronach internetowych.

Kompleksową ochronę oferowaną przez XoftSpy Antivirus Pro dopełnia skaner działający w czasie rzeczywistym i analizującym wszystkie aktualnie otwierane pliki oraz pocztę przychodzącą (skanowane są załączniki, chroniąc przed często zawartymi w nich wirusami). Obsługa aplikacji odbywa się za pomocą przejrzystego okna aplikacji, jasno i wyraźnie prezentującemu wszystkie najważniejsze dane i informacje. Programowi brakuje pewnych bardziej zaawansowanych opcji, przez co może nie być on atrakcyjną alternatywą dla bardziej wymagających użytkowników.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
KAKASHI123   4 #1 14.02.2017 19:46

O kurde nie ma komentarzy he he ale się nie dziwię pierwszy raz spotykam tego antywirusa .

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić