Xtreme Download Manager Xtreme Download Manager 2018 7.2.7

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xtreme Download Manager to niewymagające instalacji narzędzie (napisane w Javie SE 6), pozwalające na zwiększenie prędkości pobierania plików nawet o 500 proc., jak również posiadające szereg innych przydatnych funkcji.

Użytkownik korzystający z Xtreme Download Manager może wznawiać lub rozpocząć od nowa ściąganie pliku, którego proces pobierania został całkowicie przerwany lub wstrzymany na przykład w wyniku awarii prądu czy też z powodu wygaśnięcia sesji. Program obsługuje protokoły HTTP, HTTPS i FTP z uwierzytelnianiem, serwery proxy, ciasteczka oraz opcję przekierowania.

Xtreme Download Manager integruje się z każdą przeglądarką stron internetowych (Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari i innymi). Istotną cechą programu jest opcja pobierania plików zapisanych w formacie FLV z popularnych serwisów, takich jak YouTube, MySpaceTV czy Google Video.

Xtreme Download Manager można skonfigurować tak, by po przeprowadzeniu procesu pobierania pliku narzędzie sprawdziło, czy nie zawiera on wirusów oraz zamknęło system operacyjny, gdy ściąganie zostanie zakończone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!