Xtreme Download Manager 2018 7.2.7

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xtreme Download Manager to niewymagające instalacji narzędzie (napisane w Javie SE 6), pozwalające na zwiększenie prędkości pobierania plików nawet o 500 proc., jak również posiadające szereg innych przydatnych funkcji.

Użytkownik korzystający z Xtreme Download Manager może wznawiać lub rozpocząć od nowa ściąganie pliku, którego proces pobierania został całkowicie przerwany lub wstrzymany na przykład w wyniku awarii prądu czy też z powodu wygaśnięcia sesji. Program obsługuje protokoły HTTP, HTTPS i FTP z uwierzytelnianiem, serwery proxy, ciasteczka oraz opcję przekierowania.

Xtreme Download Manager integruje się z każdą przeglądarką stron internetowych (Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari i innymi). Istotną cechą programu jest opcja pobierania plików zapisanych w formacie FLV z popularnych serwisów, takich jak YouTube, MySpaceTV czy Google Video.

Xtreme Download Manager można skonfigurować tak, by po przeprowadzeniu procesu pobierania pliku narzędzie sprawdziło, czy nie zawiera on wirusów oraz zamknęło system operacyjny, gdy ściąganie zostanie zakończone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #6 19.06.2016 00:07

@80mentor: Dokładnie, choćby ze względu na "genialną" obsługę Captcha.

Dementor   38 #5 10.01.2016 11:31

@Anonim (niezalogowany): jak dla mnie ten program jest ekstremalnym nie porozumieniem. Słabe to i nie stabilne.

  #4 06.12.2013 03:11

Zainstalować się da, ale jak usunąć ikonki pozostałe po tym programie w Linuksie ?

  #3 21.11.2013 09:14

w pliku programu avast wykrył złośliwe oprogramowanie!!!

Bogdan_G   19 #2 26.03.2013 10:42

Program 5-krotnie przyśpieszający pobieranie, to nie rewelacja. Fakt, że jest malutki, lecz nie po polsku. Weźmy taki program SlimBoat Portable, to leciutka wyszukiwarka. Ma ona menadżer pobierania dwukrotnie szybszy, niż Xtreme Download Manager, czyli 10x, ponadto można ściągać po dwa pliki równocześnie, co ma znaczenie, gdy plik do pobrania jest podzielony na części i są osobne linki. Drugi się jeszcze pobiera, już, wkleja się trzeci i idzie to szybko. Mi 700MB podzielonych na dwa linki, pobrało w 6 minut. Ze screena w galerii programu, ta szybkość pozwoliłaby pobrać ten mój plik 700MB, jeden link, później drugi - w 35 minut. Szybki jest GigaGet, który przetestowałem na komputerze, jednak pozostałem przy Slimboat portable.

  #1 18.03.2013 09:52

Program rewelacja. Nawet IDM przy tym to pikuś. Bardzo szybki. I do tego darmowy.