Xtreme Download Manager Xtreme Download Manager 2018 7.2.7

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xtreme Download Manager to niewymagające instalacji narzędzie (napisane w Javie SE 6), pozwalające na zwiększenie prędkości pobierania plików nawet o 500 proc., jak również posiadające szereg innych przydatnych funkcji.

Użytkownik korzystający z Xtreme Download Manager może wznawiać lub rozpocząć od nowa ściąganie pliku, którego proces pobierania został całkowicie przerwany lub wstrzymany na przykład w wyniku awarii prądu czy też z powodu wygaśnięcia sesji. Program obsługuje protokoły HTTP, HTTPS i FTP z uwierzytelnianiem, serwery proxy, ciasteczka oraz opcję przekierowania.

Xtreme Download Manager integruje się z każdą przeglądarką stron internetowych (Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari i innymi). Istotną cechą programu jest opcja pobierania plików zapisanych w formacie FLV z popularnych serwisów, takich jak YouTube, MySpaceTV czy Google Video.

Xtreme Download Manager można skonfigurować tak, by po przeprowadzeniu procesu pobierania pliku narzędzie sprawdziło, czy nie zawiera on wirusów oraz zamknęło system operacyjny, gdy ściąganie zostanie zakończone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wieloplatformowy, możliwość określenia typu wykrywanych plików
Konieczne rozszerzenie w przeglądarce, psuje filmy z YouTube
ocena użytkownika
14.05.2020 11:33 • Recenzja do wersji 2018 7.2.7

Program wymagający nieco więcej dłubania niż EagleGet, za to posiadający wersje na kilka OS i nie wywołujący monitów o zagrożeniach. W ustawieniach możemy zdecydować, przy jakim typie plików pojawi się nam opcja pobierania. Samo pobieranie sprawne. Trzeba jednak indywidualnie przetestować na stronach, z których korzystamy, bo na przykład wideo z YouTube psuje konsekwentnie (do tego polecam 4K Video Downloader). W przeciwieństwie do Eagle nie pracuje prawidłowo bez aktywnego rozszerzenia w przeglądarce. Na szczęście obsługuje kilka różnych przeglądarek.