XtremeMark XtremeMark 5.6.2.420

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz progra​m
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

XtremeMark jest narzędziem służącym do testowania wydajności komputera ze szczególnym uwzględnieniem jednostki CPU poprzez wykonywanie dużej ilości obliczeń równoległych i nie tylko. To dobra propozycja dla tych, którzy chcieliby sprawdzić, choćby z czystej ciekawości, osiągi swojego peceta.

Aplikacja bez problemu sprawdzi działanie zarówno nowszych, jak i starszych procesorów na 32 i 64-bitowych systemach operacyjnych. XtremeMark obsługuje wielordzeniowe i wielowątkowe CPU (maksymalnie 16 rdzeni lub równoległych wątków). Jednym z głównych atutów tego programu jest mnogość opcji: użytkownik może wybrać liczbę wątków do przetestowania,a także zadecydować ile obliczeń ma zostać wykonanych w ramach sprawdzania wydajności procesora (od 10 milionów do 100 miliardów).

XtremeMark po przeprowadzeniu testu generuje krótki raport zawierający dokładne informacje na temat wyniku. Można go wyeksportować do osobnego pliku zapisanego w formacie TXT lub RTF, by udostępnić go następnie w Internecie (np. wysłać pocztą elektroniczną lub umieścić na forum dyskusyjnym) bądź też wydrukować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!