r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

XtremeMark 5.5.0.345

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

XtremeMark jest narzędziem służącym do testowania wydajności komputera ze szczególnym uwzględnieniem jednostki CPU poprzez wykonywanie dużej ilości obliczeń równoległych i nie tylko. To dobra propozycja dla tych, którzy chcieliby sprawdzić, choćby z czystej ciekawości, osiągi swojego peceta.

Galeria programu

Aplikacja bez problemu sprawdzi działanie zarówno nowszych, jak i starszych procesorów na 32 i 64-bitowych systemach operacyjnych. XtremeMark obsługuje wielordzeniowe i wielowątkowe CPU (maksymalnie 16 rdzeni lub równoległych wątków). Jednym z głównych atutów tego programu jest mnogość opcji: użytkownik może wybrać liczbę wątków do przetestowania,a także zadecydować ile obliczeń ma zostać wykonanych w ramach sprawdzania wydajności procesora (od 10 milionów do 100 miliardów).

XtremeMark po przeprowadzeniu testu generuje krótki raport zawierający dokładne informacje na temat wyniku. Można go wyeksportować do osobnego pliku zapisanego w formacie TXT lub RTF, by udostępnić go następnie w Internecie (np. wysłać pocztą elektroniczną lub umieścić na forum dyskusyjnym) bądź też wydrukować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.