Xvirus Personal Guard

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xvirus Personal Guard to proste w obsłudze i dostępne za darmo oprogramowanie antywirusowe, które pomoże chronić nasz komputer przed infekcjami, złośliwym oprogramowaniem i innymi niebezpieczeństwami.

Antywirus to często pierwsza linia obrony przed intruzami wszelkiego rodzaju, także posiadanie sprawdzonego i wiarygodnego systemu antywirusowego jest ważne dla niemalże każdego użytkownika komputera. Xvirus Personal Guard oferuje ochronę przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci czy też na podłączanych do komputera urządzeniach USB. Zabezpiecza on przed wirusami, trojanami, spyware, malware i innymi, groźnymi szkodnikami.

Xvirus Personal Guard jest dostępny w polskiej wersji językowej i posiada intuicyjny, atrakcyjnie wizualnie interfejs użytkownika, kojarzący się z "płaskim" stylem graficznym wprowadzonym przez Microsoft w jego ostatnich systemach operacyjnych. Program domyślnie chroni pliki lokalne oraz sprawdza uruchamiane aplikacje pod kątem ukrytych zagrożeń, automatycznie sprawdza również podłączane urządzenia USB. Oferuje także trzy tryby skanowania: szybkie, skanowanie systemu oraz skanowanie niestandardowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki,szybki skan.
Duży format powiadamiania.
ocena użytkownika

Xvirus Personal Guard to darmowe i wygodne w obsłudze narzędzie do ochrony systemu operacyjnego przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.

Xvirus Personal Guard od Mysecuritywin chroni system operacyjny w czasie rzeczywistym i umożliwia wyszukiwanie szkodników na komputerze za pomocą trzech zróżnicowanych trybów skanowania - Quick Scan, Hyper Scan i Custom Scan.

Program Xvirus Personal Guard nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych i skutecznie zabezpiecza komputer przed szkodliwym oprogramowaniem. Warto zaznaczyć, że program jest w pełni kompatybilny z innymi aplikacjami zabezpieczającymi i może być idealnym uzupełnieniem dla innego, zainstalowanego już w systemie modułu antywirusowego lub zapory ogniowej.

10.09.2015 12:50 | Recenzja do wersji 5.4.0.7