NAS-y Synology przetestowane! Oto najlepsza recenzja

Przyszedł czas zakończyć akcję blogową, której partnerem jest firma Synology. Jednak zanim ogłosimy zwycięzcę, przypomnę warunki zabawy.

Firma Synology znana jest przede wszystkim z produkcji urządzeń typu NAS (Network Attached Storage) z autorskim oprogramowaniem DiskStation. Takie właśnie urządzenia trafiły do chętnych testerów. Były to 3 zestawy testowe, zawierające NAS i dyski twarde: 

Zestawy trafiły do testerów w listopadzie i były u nich przez całe 3 tygodnie i w tym czasie powstały serie wpisów, które możecie przeczytać na profilu blogowym Synology

Oto zwycięzca!

Wspólnymi siłami redakcji dobrychprogramów oraz partnera akcji i fundatora nagród, wybraliśmy najlepszą serię wpisów. Najbardziej zainteresowało nas podejście andrewi i przedstawienie tego samego produktu z dwóch zupełnie różnych punktów widzenia. Gratulacje, pozdrowienia dla Andrzeja i oby więcej takich wpisów! ;-)

Na autora najciekawszej recenzji czeka prezent ufundowany przez firmę Synology – dwuzatokowy NAS DS718+ o wartości 2 tys. złotych brutto. W sprawie dostawy nagrody i wszelkich formalności skontaktujemy się indywidualnie.