YAPA YAPA 1.2.0

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

YAPA (Yet Another Pomodoro Application) to niewielka aplikacja dla osób korzystających z techniki zarządzania czasem Pomodoro.

YAPA charakteryzuje się minimalistycznym, przejrzystym interfejsem użytkownika. Dzięki dostępnym opcjom bez problemu skonfigurujemy opisywane narzędzie według własnych potrzeb, dostosowując przedziały czasowe (ile minut lub godzin poświęcimy na pracę, a ile na krótszą bądź dłuższą przerwę), powiadomienia dźwiękowe czy motyw graficzny. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć dodatkowe profile użytkowników.

Co ciekawe, postęp czasu możemy na bieżąco śledzić, „rzucając okiem” na lewym górny róg ekranu, a także spoglądając na pasek zadań, gdzie znajduje się ikona programu YAPA. Pasek stopniowo zapełnia się kolorem zielonym tak, jak pasek otwartej przeglądarki stron internetowych w trakcie pobierania pliku z internetu. Klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę YAPA zyskujemy szybki dostęp do poszczególnych opcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!