YTD YTD 6.16.10

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

YTD (skrót od YouTube Downloader) to prosta w użyciu i rozbudowana aplikacja, która służy do pobierania materiałów filmowych z serwisu YouTube i nie tylko.

Program jest jednym z wielu przedstawicielu "downloaderów" i jak na płatną propozycję prezentuje się on miło dla oka. Interfejs jest czytelny, ale jednocześnie kolorowy i po prostu atrakcyjny wizualnie. Sama obsługa sprowadza się do wprowadzenia adresu URL do pożądanego filmiku do schowka i wybrania odpowiedniej opcji w aplikacji - możemy również po prostu "przeciągnąć" link do materiału na specjalną ikonkę, która pojawia się na wierzchu innych otwartych aplikacji.

W opcjach do wyboru mamy wybór preferowanej rozdzielczości (do FullHD, czyli 1080p) oraz listę obsługiwanych formatów, wśród których odnajdziemy w zasadzie wszystkie najważniejsze i najpopularniejsze formaty audio i wideo. Dodatkowo pobrane materiały możemy przekonwertować na inny, wybrany format. YTD umożliwia również pobieranie wielu klipów jednocześnie, posiada funkcje pauzowania i wznawiania pobierania oraz podglądu materiału podczas samej operacji.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!